Information on this website is not updated. Please visit our new website

У Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка відомого львівського аквареліста Ігоря Юрченка

Днями у Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка акварельного живопису кандидата мистецтвознавства, доцента Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», члена Національної спілки художників України Ігоря Юрченка.

Експозиція є ювілейною: напередодні митець відсвяткував своє 50-ліття. У межах вернісажу представлений його багатий і різноманітний доробок, створений за 1993–2016 роки, який знайшов широке визнання не лише в Україні, а й далеко за її межами.

– Кожна із тих технік акварелі, які я використовую, – розповідає Ігор Юрченко, – має свої особливості та складності роботи. Наприклад, малювання по сирому аркушу не терпить неточності, а ще потрібно працювати дуже швидко. Я б змусив малювати всіх розвідників. Такі заняття могли б багато чому їх навчити.

Відомий львівський художник і дизайнер Ігор Юрченко походить із козацького краю. Він народився у місті Токмаку Запорізької області. У 1993 році закінчив Харківську державну академію дизайну. Через певний час розпочав займатися викладацькою роботою у Львівській політехніці.

Ігор Юрченко – учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок і художніх пленерів. Лише цього року його твори були представлення на вернісажах у Пакистані, Іспанії, Італії, Албанії, Сербії, Швейцарії і Болгарії.

Виставку акварелей Ігоря Юрченка у Львівському палаці мистецтв можна буде оглянути впродовж цього місяця.