Логотип
SiteMap
Search
Contacts
Версія для друку/Print version
Навчально-наукові інститути

Інститут права та психології
Головна сторінка» Навчальний процес» Навчально-наукові інститути» 

ІНСТИТУТ ПРАВА ТА ПСИХОЛОГІЇ

Емблема інституту

Інститут утворено в лютому 2011 року.

Адреса дирекції:

Національний університет "Львівська політехніка"
 19-й навч. корпус, вул. Кн. Романа 1/3, каб. 304

Телефон дирекції:

+38 (032) 258-21-16 (внутрішній - 72-116)

Електронна пошта: INPPlp.eduua

Директор інституту:

Ортинський Володимир Львович

доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, експерт з права Державної акредетаційної комісії України, голова Львівської обласної організації Союзу юристів України, голова спеціалізованої Вченої ради інституту по захисту наукових дисертацій з права.


керівництво інституту

для вступників

спеціалізована вчена рада інституту

напрями підготовки, спеціальності

структура інституту

студентське життя

контакти, зв’язки


НОВИНИ ІНСТИТУТУ


 

08.05.2012

В Кишиневі відбулася міжнародна наукова Конференція "Приєднання Бесарабії до Росії в Світлі багатовікового молдо-російсько-українського співробітництва" в якій взяли участь завідувач кафедри історії держави і права Макарчук В.С. та професор Терлюк І.Я.

[світлини]


05.04.2012

Національний університет «Львівська політехніка» Навчально-науковий Інститут права та психології здійснює ліцензування освітньої діяльності, пов’язаної з підготовкою фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» за спеціальністю 8.18010003 «Судова експертиза» напряму підготовки 1801 «Специфічні категорії».


30.03.2012

Запрошуємо всіх бажаючих на виступ команди інституту права та психології в фестивалі «Весна політехніки 2012» який пройде в актовому залі першого корпусу НУ «Львівська політехніка» 5 квітня о 18.00


30.03.2012

Новий фах журналістів

Поряд зі спеціалізацією журналіст редакцій газет, журналів, інформагенств, журналіст радіомовлення, телебачення, Інтернет-ЗМІ на 4 курсі у «Львівській політехніці» почнуть готувати фахівців для роботи в соціальних мережех Інтернету. Редактор соціальних мереж – це новий фах Інтернет-журналістики. Такі фахівці збирають, обробляють інформацію соціальних мереж і ретранслюють її на сайти Інтернет-ЗМІ, традиційних ЗМІ, здійснюють контроль за поновленням і забезпеченням відвідувань сторінки ЗМІ в соціальних мережах та ін.


30.03.2012

Журналісти призери читання поезій Шевченка!

Вітаємо переможців конкурсу «Художнього читання поезії Тараса Шевченка»: Кравченко Анастасію Сергіївну, студентку ЖР-12 за третє місце за відбором «Молодої Просвіти»; а також Войцехівську Софію Андріївну, студентку ЖР-12 за третє місце за відбором товариства «Просвіта».


30.03.2012

Вступників, які мріють навчатись правознавству, психології, журналістики, Інститут права і психології НУ «Львівська політехніка» запрошує на День відкритих дверей 6 квітня, 0 15.00 год., за адресою: м.Львів., вул. Князя Романа 1/3. (третій поверх)


28.03.2012

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
Всеукраїнської наукової інтернет-конференції

«ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН В УКРАЇНІ: історія і сучасність»,
яка відбудеться 18 травня 2012 р. у м. Львові

[докладніше]


21.03.2012

Зміни вступу на напрям «Журналістика»

Для конкурсного відбору на напрям «Журналістика» на перший курс денної та заочної форми навчання Національного університету «Львівська політехніка» необхідно подати сертифікати українських центрів незалежного тестування 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 років (оригінал, або завірену в нотаріуса копію). Цього року є тільки два конкурсні предмети: українська мова та література.

Вступники 2012 року не мають конкурсного предмету «Історія України». Однак, всі абітурієнти, навіть пільговики, беруть участь у творчому конкурсі. Це написання самостійної творчої праці після інтерв’ю в аудиторії зі знаною особою.

До вступу на напрям «Журналістика» Національного університету «Львівська політехніка» не треба мати публікацій у ЗМІ.

Важливо здати вчасно документи до 20 липня в Приймальну комісію, що знаходиться в головному корпусі на вул. С. Бандери,12, кім. 101.


16.03.2012

Увага щодо участі в конференції!

Загальні вимоги до оформлення тез доповідей для участі у роботі І-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «ЗАХИСТ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ ТА ГРОМАДЯНИНА В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ».

[докладніше]


16.03.2012

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «ЗАХИСТ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ ТА ГРОМАДЯНИНА В УМОВАХ ФОРМУВАННЯ ПРАВОВОЇ ДЕРЖАВИ», яка відбудеться 25 квітня 2012 року у місті Львові.

[докладніше]


08.02.2012

Вперше в історії університету викладалося канонічне право

Автор розробки навчальної дисципліни та лектор Степан Степанович Сливка доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри теорії та філософії права НУ „Львівська політехніка”

[докладніше]


07.02.2012

Увага! Вийшов з друку навчальний посібник
Філософія права

Сливка С.С. Філософія права: Навч. посіб. /С. С. Сливка. – К.: Атіка, 2012. – 256 с.

У навчальному посібнику відображено сучасний стан філософії права з урахуванням наукових досягнень XXI століття.

Для студентів, курсантів вищих навчальних закладів ІV рівня акредитації юридичного профілю. Може бути корисним студентам магістратури, аспірантам (ад’юнктам) та науково-педагогічним працівникам.

[докладніше]


29.11.2011

1 грудня 2011 р. о 15.00 відбудеться засідання Вченої ради Навчально-наукового Інституту права та психології

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про результати перевірки на кафедрах інституту щодо готовності до нового навчального року.
  Доповідачі: завідувачі кафедр.
 2. Про зміцнення дисципліни та посилення виховної роботи серед студентів.
  Доповідач: заступник директора з організаційно-виховної роботи.
 3. Про стан наукової роботи на кафедрах інституту, затвердження річних звітів з наукової роботи.
  Доповідач: декан повної освіти.
 4. Про підготовку до студентської науково-технічної конференції університету.
  Доповідач: декан повної освіти.
 5. Різне.

 


06.10.2011

 Сердечно вітаємо вас з професійним святом — Днем юриста!

Вплив правників на всі політичні й соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

На високу оцінку заслуговує ваша активна участь у реформуванні державного механізму, оновленні законодавства задля інтеграції України у світову та європейську правові системи, у поширенні правових знань, посиленні соціального захисту громадян.

Переконані, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам здобути ще більшу повагу українського народу, підвищити його довіру до вашої діяльності.

Щиро вірячи у свою державу, люди покладають на вас великі надії у справі утвердження справедливості, правопорядку і законності.

Зичимо щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!


 

Інститут права і психології НУ "Львівська політехніка" проводить додатковий набір на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" (денна форма), за напрямом "Правознавство" з можливістю індивідуального графіку навчання.
Довідки за адресою: м. Львів, вул. Князя Романа, 1; ІІІ пов.; ауд. 311.


 

 Національному університеті "Львівська політехніка" ( на базі навчально-наукового Інституту права та психології НУ ЛП ) створено спеціалізовану вчену раду К 35.052.19 з правом прийняття до розгляду та проведення захистів дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями:

12.00.01 - теорія та історія держави і права; історія політичних і правових вчень;

12.00.07 - адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Склад спеціалізованої вченої ради


Навчально-науковий Інститут права та психології Національного університету "Львівська політехніка" оголошує відкриття підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр" напряму підготовки 0304 "Право" за спеціальністю 8.03040201 "Правознавство".

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!


 

 

ІНСТИТУТ ПРАВА ТА ПСИХОЛОГІЇ оголошує набір вступників на денну та заочну форму навчання


ІНСТИТУТ ПРАВА ТА ПСИХОЛОГІЇ

оголошує набір на

ДРУГУ ВИЩУ ОСВІТУ за спеціальністю «ПРАВОЗНАВСТВО»


 


              

 

Завантажень:
70109