Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Міжнародне англомовне тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016

Date: 
4 Червень 2016, 10:00

4 червня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» підіб’ють підсумки першого етапу міжнародного англомовного командного тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016. Проходить воно в рамках міжнародного партнерства та співробітництва між Львівською політехнікою та всесвітньовідомою нідерландською компанією «Diamond FMS B.V.».

Місце проведення тренінг-змагання – актова зала головного корпусу Університету( вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 10 годині.

Місце проведення захисту проектів – ауд. 226 головного корпусу Львівської політехніки.

Проект підтримують також дві інші нідерландських компанії «Elsman Group B.V.» та «Lely International N.V.». А переможці тренінг-змагання отримають головний приз – стажування у провідних компаніях Нідерландів.

Очікують, що змагання відвідають власник компанії «Diamond FMS B.V.» Нард Елсман та очільниця управління економіки Львівської міськради Вікторія Довжик.

Метою тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016 є формування сприятливого середовища для підготовки обдарованої молоді до розв’язання фінансово-економічних завдань на рівні підприємства, міста чи регіону. Під час його проведення студенти-політехніки отримують компетентності практичного характеру у сфері побудови власного виробничого бізнесу та управління ним в умовах, максимально наближених до реальності. Це можуть бути маркетингові дослідження, вивчення і врахування впливів зовнішнього та внутрішнього середовища, складання професійного бізнес-плану з використанням програмного забезпечення Diamond FMS, формування звітності з урахуванням міжнародних стандартів тощо.

Консультацію команд проведуть викладачі Національного університету «Львівська політехніка», що сформували групу експертів Diamond BootCamp. За результатами тренінг-змагань вони отримають сертифікат від нідерландської компанії як консультанти з бізнес-проблем.