Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

В Університеті завдяки проекту ТЕМРUS відкрили новий сервіс-офіс з інженерного матеріалознавства

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» відкрили нову лабораторію MESO – сервіс-офіс з інженерного матеріалознавства. Її створили на кафедрі прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів у рамках європейського проекту ТЕМРUS «Модернізація навчальних планів дворівневої підготовки бакалавр/магістр з Інженерного матеріалознавства». Кошторисна вартість лабораторії сягнула понад 65 тисяч євро.

Виступаючи під час відкриття нового сервіс-офісу, ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало відзначив, що даний проект став можливий завдяки тісній співпраці Університету зі структурами Євросоюзу, зокрема в межах освітньої програми ТЕМРUS. Це дало змогу забезпечити лабораторію сучасним обладнанням та програмним забезпеченням, що дозволяє не лише суттєво вдосконалити навчальний процес, але й проводити тут різноманітні пошукові, експертні та наукові дослідження.

Передбачено, що тут проводитимуть курси навчання та підвищення кваліфікації з інженерного матеріалознавства та ливарного виробництва, маркетингові дослідження, моніторинг та оцінювання потреб суб’єктів підприємництва регіону в прикладних розробках з інженерного матеріалознавства та вивчення вимог роботодавців, різноманітні інженерно-технічні роботи на замовлення зацікавлених підприємств та організацій тощо

Стратегічним завданням лабораторії MESO є комерціалізація результатів виконання проекту ТЕМРUS, проведення ґрунтовних наукових досліджень, підготовка конкурентоздатних фахівців у галузі матеріалознавства та ливарного виробництва.