Конкурсний відбір проектів молодих учених з установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України

Відповідно до Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» і наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2016 № 545 з 1 червня 2016 року оголошено конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, подальше виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Мета Конкурсу – забезпечення підтримки молодих учених, створення ними дослідницьких груп для розв’язання актуальних проблемних питань, формування творчого покоління молодих науковців у різних галузях науки, конкурентоздатних на міжнародному ринку праці.

Докладніше – на сайті Міністерства освіти і науки України