XІV Міжнародна конференція «Проблеми української термінології СловоСвіт 2016»

Date:
29 Вересень 2016, 09:00 - 1 Жовтень 2016, 18:00

Організатори запрошують взяти участь у роботі XІV Міжнародної наукової конференції «Проблеми української термінології СловоСвіт 2016», яка відбудеться у Національному університеті «Львівська політехніка» 29 вересня – 1 жовтня 2016 року.

Тематика конференції

1. Теоретичні засади термінознавства та лексикографії
  2. Лексикографія та міжмовні зв’язки
  3. Нормування та стандартизація термінології
  4. Термінологія природничих знань (фізична, хеміко-біологічна, технічна, охорони здоров’я, сільськогосподарська тощо)
  5. Термінологія гуманітарних знань (мовознавча, суспільно-політична, правнича, військово-спортивна, філософсько-богословська тощо)

За рекомендацією редколегії доповіді, виголошені на конференції, буде опубліковано у Збірнику наукових праць учасників конференції або у Віснику Національного університету «Львівська політехніка» серія «Проблеми української термінології» та розміщено на інтернет-сторінці Технічного комітету стандартизації науково-технічної термінології.

Матеріали слід надіслати до 15 червня 2016 року на адресу оргкомітету конференції rytsaratpolynet [dot] lviv [dot] ua.

Адреса оргкомітету

Національний університет «Львівська політехніка», головний корпус, к. 237,