ХІV Літня школа журналістики від редакції газети «День» для активної та небайдужої молоді

Всеукраїнська газета «День» оголошує набір до ХІV Літньої школи журналістики, яка триватиме з 4 до 31 липня 2016 року.

За тринадцять років існування Школи у ній взяли участь близько півтисячі слухачів. І хоча не всі випускники школи працюють у журналістиці, – вони, як самі часто зізнаються, після вишколу «Дня» «мислять по-новому». А отже – зміцнюють громадянське суспільство.

Щороку організатори пропонують учасникам школи традиційно насичену програму: крім роботи у режимі щоденної газети та виконання редакційних завдань, відбудуться зустрічі з яскравими постатями української політики, культури, інформаційного простору, майстер-класи кращих журналістів «Дня».

Традиційним елементом програми ЛШЖ є «інтелектуальний маршрут» «Дня». Найкращі студенти мають змогу відвідати одне з історико-культурних місць України.

Та найважливіший компонент Школи – це постійний майстер-клас у вигляді щоденної праці пліч-о-пліч з компетентними колегами над випусками щоденної газети.

Заявки на участь можна подати до 17 червня 2016 року (включно).

Умови участі

Докладніше – на сайті Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою