Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

У Львівській політехніці побувала делегація китайської телекомунікаційної компанії Huawei

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» побували представники відомої китайської телекомунікаційної компанії Huawei Technologies Co. Ltd. Ініціювала їхній приїзд до Львова науково-дослідна частина Університету.

Китайських промисловців вітав ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало. Згодом відбулося засідання круглого столу», учасниками якого були поряд із китайськими представниками також науковці Університету. Іноземці мали змогу докладно ознайомитися із науково-дослідною діяльністю низки інститутів Львівської політехніки.

Звертаючись до гостей, проректор з наукової роботи Університету професор Наталія Чухрай розповіла про історію навчального закладу, його структуру та основні наукові напрями, в межах яких проводять наукові дослідження та розробки.

Керівник делегації китайської телекомунікаційної компанії Лі Цзянь ознайомив присутніх з діяльністю Huawei Technologies Co. Ltd. Він окреслив три головні сфери, якими займається нині компанія: це – мобільний зв’язок, ІТ-інфраструктура та продукти її споживання, поширення інформації про них.

Під час зустрічі керівники навчально-наукових інститутів розповіли китайським гостям про свої перспективні розробки в радіоелектроніці, телекомунікації, обчислювальній техніці, програмному забезпеченні, інформаційних технологіях, прикладних математичних науках тощо. У підсумку накреслено низку спільних заходів, які дадуть змогу налагодити тісну і плідну співпрацю між Львівською політехнікою та китайською компанією.