16-ка найкращих: оголошено переможців конкурсу «Найкращий молодий науковець року» в інститутах Політехніки

Переможцями конкурсу «Найкращий молодий науковець року» навчально-наукового інституту Львівської політехніки (за результатами 2015 року) стало 16 осіб.

Серед відзначених: Катерина Дзюбіна (кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності, ІНЕМ), Марта Кузнєцова (кафедра теплотехніки, теплових і атомних електричних станцій, ІЕСК), Оксана Оробчук (кафедра технології органічних продуктів, ІХХТ), Ірина Личенко (кафедра цивільного права та процесу, ІНПП), Орест Кочан (кафедра інформаційно-вимірювальних технологій, ІКТА); Соломія Федушко (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, ІГСН). У товаристві найкращих й Оксана Перхач з ІАПО (кафедра адміністративного та фінансового менеджменту), Петро Дмитерко з ІІМТ (кафедра технології машинобудування), Віра Шандрович з ІЕПТ ім. В. Чорновола (кафедра екології та збалансованого природокористування), Олександр Стрямець з ІКНІ (кафедра систем автоматизованого керування), Христина Данилків з ІППТ (кафедра обліку та аудиту). Переможцем конкурсу в ІМФН став Владислав Алєксєєв (кафедра прикладної математики), в ІТРЕ – Тарас Максимюк (кафедра телекомунікацій); в ІАРХ – Оксана Пекарчук (кафедра архітектурного проектування), в ІГДГ – Ігор Савчин (кафедра вищої геодезії та астрономії), а в ІБІД – Степан Шаповал, який вже й раніше був у цьому статусі (кафедра теплогазопостачання і вентиляції).

Відзначені молоді вчені отримають відповідні дипломи та премії – по 2 тис. грн. кожен. Конкурс «Найкращий молодий науковець року», нагадаємо, відбувається з 2009 року і покликаний виявляти та підтримувати талановиту молодь у науковій діяльності. Претенденти на участь у конкурсі мають працювати за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки, основним місцем їхньої праці повинна бути Політехніка, а вік не має перевищувати 35 років.