У МІОК Львівської політехніки побувала учасниця проекту українців Португалії «Живе телебачення»

15 червня 2016 року гостею Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» була Олеся Зарума, учасник проекту «Живе телебачення «Тризуб TБ» – аматорського незалежного громадського телебачення, створеного українцями, що живуть у Португалії.

Як зазначено на сайті Спілки українців Португалії, яку очолює Павло Садоха, «Живе телебачення» – це не просто назва, це концепт громадського діалогу.

Оцінюючи значення Проекту, Ірина Ключковська зазначила, що «Живе телебачення» виконує важливе завдання – сприяє консолідації української спільноти у Португалії. Адже Живе, тому що розповідає про реальні ситуації реальних людей, висвітлює нагальні питання, якими цікавляться та переймаються українці у різноманітних сферах їхнього повсякденного життя (http://www.spilka.pt/).

У ході розмови було порушено також питання необхідності співпраці з національними каналами Португалії, що допомогло б не лише висвітлювати життя та діяльність української громади, але й подавати правдиву інформацію про події в Україні, що в умовах гібридної війни є дуже важливим.

Зустріч була не лише цікавою, але й корисною. Адже Інститут впродовж багатьох років займається питаннями трудової міграції, мав численні успішні проекти з цих проблем, зокрема Проект «Діти емігрантів про себе».

На кінець розмови домовилися про співпрацю, обмін інформацією, висвітлення діяльності МІОКу у ЗМІ українців Португалії.