Інформація для вступників

запрошує на навчання

за спеціальністю

Електроніка

Вступники зараховуються за результатими ЗНО з предметів
1. Українська мова та література
2. Математика
3. Фізика або Хімія або Іноземна мова

Вага атестату про повну загальну освіту 0,05

Чи можеш Ти собі уявити сучасні розробки та виробництво елементів, пристроїв та систем телекомунікації, радіотехніки, екології, медицини, військової техніки, метрології, автомобілебудування і т.д. без електроніки? Авжеж НІ!
Якщо Ти вибереш спеціальність “Електроніка”, то отримаєш професійні знання, досвід розроблення, виробництва та застосування елементів, пристроїв та систем електронної техніки, освоїш основи мікро, нано- та органічної електроніки.
В процесі навчання будеш вивчати методи та засоби лазерної та іонної обробки, створення сенсорів як фізичних величин (температури, тиску, вологості, вмісту шкідливих газів і т.п.) так і біометричних сигналів, лазерів. Крім того, отримаєш навики в сучасних методах моделювання та програмування.
Кафедра має 55-річну історію. На кафедрі працюють 8 професорів з практичним досвідом роботи в США, Канаді, Великобританії, Японії та ін. Наші розробки виконуються на світовому рівні. Результати досліджень в галузі рідкокристалічної та органічної електроніки публікуються в престижних міжнародних журналах (Synthetic Metals, Thin Solid Films, Org. Electron, J. Phys.
Chem. C. та ін.),новизна підтверджується патентами. Працівниками кафедри підготовлено та захищено більше 60 дисертацій на здобуття наукових ступенів кандидата та доктора наук. Наші випускники працюють в навчальних закладах США, Франції, Канади, Польщі, Литви та ін. Наукові розробки викладачів спільно зі студентами представляються на міжнародних конференціях.
На кафедрі електронних приладів Ти отримаєш кваліфікацію бакалавра, магістра. Також можеш отримати наукову кваліфікацію доктора філософії та доктора наук продовживши навчання в аспірантурі, докторантурі та стажування за кордоном (Англія, Німеччина, Польща та ін). На кафедрі проходять наукове стажування та проводяться наукові дослідження аспіранти та наукові працівники зарубіжних країн.
Випускники нашої кафедри не лише спеціалісти високої кваліфікації в напрямку електроніки, вони також і державні, політичні діячі (Ю.Луценко, А.Садовий та інші лідери політичних партій та громадських осередків).
Навчаючись на напрямку електроніки Ти поринеш в світ цікавого, нового, перспективного, отримаєш високу кваліфікацію та роботу в престижних зарубіжних та вітчизняних фірмах.

Якщо Ти цілеспрямований, освоїш навчальні програми та братимеш участь у науковій роботі, приділиш свій час досягненню вершин наук – то наш та Твій девіз: «до 25 років – доктор філософії, до 30 років – доктор наук».

А тепер більш конкретно. Базову вищу освіту та кваліфікацію бакалавра за спеціальністю «Електроніка», студенти отримують за чотири роки навчання. Цей напрямок підготовки дає глибокі знання із фундаментальних, професійно орієнтованих та гуманітарних дисциплін, зокрема з фізичних та технологічних основ електронної техніки, наноелектроніки, органічної електроніки, лазерних, плазмових та інформаційно-комп'ютерних технологій. Значна увага приділяється вивченню мікропроцесорної техніки, схемо- та системотехнічному проектуванню. Цей напрям охоплює розроблення широкого ряду сучасних електронних пристроїв енергетики, зв'язку, екології та медицини. Ти отримаєш фундаментальні знання в області інформаційних технологій зі спеціалізацією - вбудовані електронні системи (Embedded System). Вже зараз йде підготовка спеціалістів по системах зв'язку п'ятого покоління (5G) та нового напрямку Інтернету -«Інтернет речей» (Internet of Things), важливою складовою яких є мікроелектронні сенсорні пристрої, інтерфейси, альтернативні джерела живлення тощо.

Кваліфікація бакалавра дає Тобі змогу працювати на молодших інженерних посадах і займатися виробництвом, ремонтом та обслуговуванням електронної техніки.
Після бакалаврської підготовки Ти можеш продовжити навчання, протягом 1,5 року отримати повну вищу освіту за спеціальністю “Електроніка” та кваліфікацію магістра, яка дає змогу займатись науковою, виробничою та організаційно-управлінською діяльністю на промислових підприємствах, у банківських та комерційних структурах, медичних діагностичних закладах та інформаційно-комп'ютерних центрах. Магістр може продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі, отримати науковий ступінь доктора філософії та доктора наук в галузі електроніки, стати бажаним для наукових та виробничих закладів провідних світових фірм.

У Тебе може виникнути багато запитань, тому кожен день з 9.00 до 17.00 на кафедрі «Електронні прилади» Ти можеш отримати відповіді на всі Твої запитання, побачити, ознайомитися з учбовими та науковими лабораторіями. Інформацію про умови навчання, професорсько-викладацький склад, напрями наукових досляджень та оснащення лабораторій кафедри можна отримати:

за адресою: м.Львів,площа Св.Юри 1, навчальний корпус № 3 НУ “Львівська політехніка”, кімн. 207.
за тел.: +38 (032) 258-26-03, +38 (032) 258-21-73- проф.Микитюк Зіновій Матвійович та проф. Голяка Роман Любомирович; (050)43 13 253- проф. Фечан Андрій Васильович.

ДУМАЙ, ВИРІШУЙ, ПРИХОДЬ !!!