Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Навчально-оздоровчий табір "Політехнік-2"

корпуси табору

Запрошуємо на літній та зимовий відпочинок в Карпати !

Пропонуємо Вам незабутній відпочинок у одному з найпопулярніших куточків екологічно чистих гір в смт. Слаське , в навчально-оздоровчому таборі “Політехнік – 2”.

Чисте гірське повітря , неповторні краєвиди Карпат, чарівні полонини та вікові ліси щедрі на цілющі ягоди та гриби – чудові умови для активного відпочинку влітку та восени.

Неперевершені зимові гірські пейзажі, схили будь-якої складності, наявність двох бугельних витягів, один з яких розташований відразу біля нашого табору- гарантія повноцінного зимового відпочинку. У вартість  путівок входить проживання в затишних номерах та трьохразове харчування.

Вартість путівок та заїзди на 2015 рік

До ваших послуг:

  • три корпуси на 120 місць (дво-, три-, чотирьохмістні кімнати)
  • їдальня на 120
  • спортивні майданчики
  • сауна
  • витяг 200 м від табору
  • річка 300 м від табору

Як дістатися до Славського? Дуже просто! Славське знаходиться в 120 кілометрах від Львова і має зручне сполучення залізницею майже зі всією країною. Всі потяги зі східу на захід, які перетинають Карпати, мають зупинку у Славському, де є зручний двожець. Розвинута інфраструктура приміського сполучення надає можливість скористатися електричкою, чи автобусом, або зі Львова, або з міста Стрий, якій розташований за 60 кілометрів до Славського.

Фотоекскурсія

Директор табіру - Білодід Володимир Петрович

т.м. 097-4081-322

Місце знаходження: Львівська обл., смт.Славське, тел.: (8-251) 4-23-36.