Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3»

Опис

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» розташований на самому березі Чорного моря у курортному селищі Коблеве Березанського району Миколаївської області. Різкий контраст між материком і морем створює особливий мікроклімат. На тлі степового ландшафту табір, що потопає серед зелені і квітів, створює враження оази. Стійкий та помірний режим сонячного випромінювання дозволяє регулярно приймати різноманітні курси сонячних ван. Море насичує повітря корисними мікроелементами — кальцієм, йодом, бромом, а степ наповнює ароматами трав. Щоліта тут відпочиває понад тисячу людей.

Розміщення


У таборі 3 спальні корпуси: 2 триповерхові та 1 двоповерховий ― загалом 250 місць, котедж з кондиціонером. Кімнати 3- та 4-місні, з сучасним ремонтом, по-сучасному вмебльовані, ліжка з ортопедичними матрацами, телевізори, холодильники. Зручності ― у кімнатах або на поверсі. Кімнати мають просторі балкони з виглядом на море.

Харчування


Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» забезпечує 3-разове харчування. Всі страви готуються лише з натуральних продуктів, які проходять перевірки державних контролюючих органів. У раціоні ― обов’язково різноманітні фрукти та овочі, йогурти, різні соки, дуже смачна випічка та солодощі. Їдальня на 250 посадкових місць із виглядом на море, обладнана кондиціонерами, вентиляторами, встановлено високоочисну систему фільтрації питтєвої води, яку подає водонапірна башта з трьома свердловинами. Продукти зберігаються в сучасному холодильному комплексі ― єдиному такому на узбережжі.

Пляж

Піщаний пляж розташований за 50 метрів від корпусів. На пляжі є рятувальний пост, великі спортивні майданчики. Відпочиваючі купають в морі під наглядом керівників плавання та медичного персоналу. Море неглибоке, добре прогрівається, з піщаним дном, яке щорічно перевіряє водолазна служба. Пляжна зона обладнана душовими кабінами, лежаками, навісами від сонця, рятувальним постом.
На території пляжу є різноманітні водні атракціони: катання на катері, водяних подушках, катамаранах. Акваторія пляжу обмежена буйками.

Інфраструктура

Територія табору ― понад 6 гектарів, загороджена, її цілодобово охороняють сторожі та працівники спеціалізованої охорони.
До послуг відпочивальників:

 • футбольні, баскетбольні та волейбольні майданчики;
 • тенісні столи;
 • спортивний майданчик;
 • дитячий майданчик;
 • кафе-бар;
 • танцмайданчик;
 • критий спортивний клуб;
 • амфітеатр;
 • медпункт;
 • радіовузол;
 • рятувальний пост;
 • катання на катамаранах;
 • відеозал та ін.

Розваги

Для повноцінного відпочинку адміністрацією табору розробляється план цікавих культмасових та спортивних заходів.
У «Політехнік-3» добре поставлена робота сектора фізкультури та спорту. Для цього створені чудові умови: футбольні, баскетбольні та волейбольні майданчики, критий спортивний клуб, тенісні столи, спортивні та дитячі майданчики. Регулярно відбуваються змагання з футболу, тенісу, шахів, веселі старти, олімпіади. Кожен ранок починається з руханки та заняття з аквааеробіки. В арсеналі відпочиваючих різноманітний спортивний інвентар. У таборі «Політехнік-3» є катамарани. Вечорами проводяться дискотеки та конкурсні програми.

Медичне обслуговування.

Медичне обслуговування цілодобово здійснюють висококваліфіковані медпрацівники.
Насичена йодом морська атмосфера та сухе степове повітря ― унікальні фактори, що сприяють лікуванню широкого спектру захворювань, особливо серцево-судинної, ендокринної і легеневої систем.

Сезонність роботи.

Навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» в Коблеве працює з весни до осені.

Фотоекскурсії

Доїзд

Потягом до м. Одеса. Біля поїзда (1-й вагон) зустрічаємо відпочиваючих та організовано доставляємо в НОТ «Політехнік-3».