Порядок оформлення реєстрації

на право тимчасового перебування на території України

1. Віза - позначка у паспортному документі, що засвідчує право іноземця або особи без громадянства на в'їзд в Україну і транзитний проїзд через її територію.
  2. Студентська віза (позначається літерою О) - надається особам, які в'їжджають в Україну з метою навчання (учням, студентам, аспірантам, стажистам).
  3. Іноземці та особи без громадянства, які прибули в Україну на законній підставі, можуть тимчасово перебувати на території країни за паспортним документом, зареєстрованим у порядку, встановленому законодавством України (надає навчальний заклад).
  4. Продовження терміну перебування в Україні іноземців та осіб без громадянства, що прибули на тривале перебування з метою навчання, здійснюється органами внутрішніх справ у встановленому порядку. На підставі письмових звернень іноземця або особи без громадянства приймаюча сторона надає відповідні документи. Письмові звернення подаються не пізніше трьох робочих днів до закінчення реєстрації.
  5. Іноземці та особи без громадянства, які проживають в Україні, повинні зареєструватися за місцем постійного проживання, а у разі зміни цього місця проживання, зобов'язані повідомити про це відповідну установу (студентам необхідно повідомити про зміну місця проживання деканат)