Партнери кафедри теоретичної та загальної електротехніки (ТЗЕ)

• Варшавський технологічний університет (Польща)
    Warsaw University of Technology
    Веб-сайт: www.pw.edu.pl

Спільна організація конференцій, обмін аспірантами та професорсько-викладацьким складом, проведення спільних науково-дослідних робіт.

• Лодзький технічний університет (Польща)
    Technical University of Lodz

Виконання спільних науково-дослідних робіт; організація спільних науково-технічних та практичних нарад, семінарів, конференцій; опублікування результатів наукових робіт, в т.ч. виконаних спільно у наукових журналах Польщі та України; подача спільних заявок на винаходи та патенти; участь у наукових програмах; обмін фахівцями; участь у підготовці та виданні навчально-методичної літератури.

• Університет Західної Богемії (Чехія).
    University of West Bohemia.

Співпраця в наукових дослідженнях, обмін методичними розробками й підручниками, спільна організація конференцій, обмін аспірантами та професорсько-викладацьким складом.

• Національний технічний університет «КПІ»
    National Technical University of Ukraine «Kyiv Polytechnic Institute»
    Веб-сайт: www.kpi.ua

Ознайомлення з побудовою макромоделей блоків електричних станцій, що використовуються в ЕЕС України; верифікація одержаних результатів комп’ютерного моделювання режимів та процесів ЕЕС.

• Інститут електродинаміки НАН України.
    The National Academy of Science of Ukraine Institute of electrodynamics.
    Веб-сайт: www.ied.org.ua

Ознайомлення з використанням технічних засобів, методів для макромоделювання фрагментів ліній електропересилань; формування та поповнення бібліотек, компонент ЕЕС для програми швидкого розрахунку динамічних процесів.

• Вроцлавський технічний університету
    Wroclaw University of Technology
    Веб-сайт: www.pwr.wroc.pl

Співпраця в наукових дослідженнях, обмін методичними розробками й підручниками, спільна організація науково-технічних конференцій, обмін аспірантами та професорсько-викладацьким складом

• Чеський технічний університет у Празі (Чехія)

Співпраця в наукових дослідженнях, обмін методичними розробками й підручниками.