На честь Святої Покрови і 70-річчя створення УПА відкрито й освячено капличку

У суботу, 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці і 70-річчя створення Української Повстанської Армії у Національному університеті «Львівська політехніка» відкрито й освячено ще одну капличку. Богородиця в оточенні янголят тепер зустрічатиме дітей та дорослих – відпочивальників, туристів, гостей і персонал навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2», що в Славську.

Ініціатива спорудити капличку у мальовничій карпатській місцевості належить директорові табору Володимирові Білодіду. А допомогли втілити ідею фахівці проектно-конструкторського обєднання «Політехніка», яким керує Ярослав Тиханський.

Відкриття каплички в день Святої Покрови було напрочуд урочистим. Цьому посприяла й погода, а також участь в урочистостях університетського хору «Орфей» (диригент Володимир Вівчарик), котрий у повному складі прибув до Славська. Опісля хористи виступили з чудовим концертом, в якому прозвучали ліричні, народні та повстанські пісні.

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»