За перемогами – до Києва

У спортивному комплексі Національного
технічного університету України «Київський політехнічний інститут» з 27 до 30
березня проводили Чемпіонат України зі спортивної аеробіки.

Для участі у змаганнях з’їхалися не лише команди з різних областей, прибули учасники і з Молдови. Представляти Львівську політехніку на чемпіонаті вирушило дві команди. Одна (Вікторія Михайлова (випускниця ІКНІ), Антоніна Заяць (ІКНІ), Дарина Січка (ІЕСК), Оксана Малець (ІНЕМ), Катерина Гриценко (ІМФН), Софія Кулинич (ІАРХ), Софія Войцехівська (ІНПП) та Юлія Кравченко (ІХХТ) на чолі з тренером Мартою Мельничук) змагалась у категоріях базова аеробіка, трійки, одинички й аеро-денс. Інша команда – Катерина Пронів (випускниця ІНЕМ), Анастасія Лаврик (ІНЕМ), Марія Антонів (ІНЕМ), Ярослава Чума (ІЕПТ), Анна Данько (ІТРЕ), Дарія Беженар (ІНЕМ), Наталя Петрова (ІНЕМ), Олександра Бакай (ІКТА), Євгенія Бакай (ІКТА), Наталя Петрова (ІКНІ) – демонструвала свої вміння у степ-аеробіці та фанку. Тренер – Олена Череповська.

Почалися змагання традиційно з параду відкриття. Дівчата і хлопці у барвистих танцювальних костюмах з нетерпінням чекали своєї черги. Оцінювало учасників незалежне журі, члени якого були із різних областей України. Напружена, проте заворожуюча атмосфера пронизувала, напевно, кожного, хто перебував у залі протягом змагань. 30 квітня за першість змагалися між собою фіналісти, після чого оголосили результати змагань. Відбувся парад закриття. За категорію базової аеробіки команда посіла четверте місце. Антоніна Заяць, Катерина Гриценко й Оксана Малець у категорії трійки вибороли шосте місце. У фіналі за одиничні змагання посіли шосте та восьме місця Вікторія Михайлова та Катерина Гриценко.

У загальному командному підсумку Львівська область здобула четверте місце. Приємною несподіванкою для учасників був майстер-клас від відомого танцюриста Дениса Міргоязова та можливість кожному поімпровізувати й показати те унікальне, що вміє лише він.

Софія ВОЙЦЕХІВСЬКА,
студентка ІНПП Львівської політехніки