Інформація про «Компіс»

Підготовче відділення для іноземних громадян з 1991 року надає освітні послуги по підготовці до вступу у вищі навчальні заклади України на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АВ № 420484 від 16 вересня 2008 р.) та діє відповідно до закону України „Про освіту” і нормативних документів Міністерства освіти і науки України.
Основною діяльністю підготовчого відділення при Національному університеті «Львівська політехніка» є:

• довузівська підготовка іноземних громадян до вступу у вищі навчальні заклади України;
  • вивчення української мови як іноземної.

Головною метою довузівської підготовки іноземних громадян є формування знань, умінь і навичок в тому обсязі, який забезпечує подальше успішне навчання іноземних студентів у вищих навчальних закладах України, а також створення всіх необхідних умов з метою швидкої адаптації іноземців у новому соціально-культурному середовищі.
Підготовче відділення здійснює підготовку за інженерно – технічними, медико-біологічними та гуманітарними напрямками. Основний контингент випускників вступає до Національного університету «Львівська політехніка». Окрім того ведеться підготовка іноземних громадян для вступу до вищих навчальних закладів Львова, Києва, Харкова, Одеси та інших міст України.
За роки роботи відділення було підготовлено понад 1000 іноземних громадян з більш ніж 30-ти країн світу.