15 листопада у «Львівській політехніці» відзначать День студента

15 листопада з дводенним прискоренням Національний університет «Львівська політехніка» святкуватиме День студента. Студенти різних часів вирішили перемістити проведення свята,щоб розтягнути задоволення. Як завжди, політехніки підготувалися до цього з неабияким розмахом.

Вже починаючи з першої пари студентів приємно дивуватимуть, особливо тих, хто любить довше поспати. Традиційно відбудеться встановлення студентського рекорду. Цього року це – найбільший малий герб України зі студентів.

З хорошим настроєм після «Осені Політехніки – 2012» всіх студентів запрошують продовжити святкування у нічному клубі.

Святкування організують студенти – активісти Колегії та профкому студентів і аспірантів за підтримки адміністрації Львівської політехніки.

Година

Подія

Місце проведення

08.30 – 08.45 Зустріч перших студентів, які запізнились на заняття, та вручення їм подарунків Біля входу в лекційні аудиторії в Головному, I, II, IV, V, IX, XI, XIV, XIX корпусах