Команда Львівської політехніки стала фіналістом Ліги КВН «Європа»

Вже традиційно Львівщина стає місцем проведення змагань з дотепності та інтелектуальних здібностей – ліги КВН «Європа». Так, 25 листопада у Палаці естетичного виховання учнівської молоді відбулися дві півфінальні гри Ліги КВН «Європа», організовані Львівською молодіжною громадською організацією «Студентський рух «Студент за студента» за підтримки управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації.

За вихід у фінал змагалися 7 команд КВН: по дві зі Львова та Одеси, по одній – з Луганська, Хмельницького та Києва. До фіналу змагань потрапили 6 команд, зокрема команди «Загорецька Людмила Степанівна» Національного університету «Львівська політехніка» та «Коліжанки» Львівського національного університету імені Івана Франка.

Переможця ліги КВН «Європа» буде визначено вже у грудні.