Всеукраїнська інтернет-конференція «Правове регулювання міжнаціональних відносин в Україні: історія і сучасність»

Date:
18 Травень 2012, 09:00

Національний університет «Львівська політехніка»

Навчально-науковий інститут права та психології

Кафедра історії держави і права

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової інтернет-конференції «Правове регулювання міжнаціональних відносин в Україні: історія і сучасність», яка відбудеться 18 травня 2012 р. у м. Львові.

Тематичні напрями роботи конференції

• Секція 1. Правові аспекти здійснення національної політики в Російській імперії;
  • Секція 2. Правові засади регулювання національних відносин в Австрійській (Австро-Угорській) імперії;
  • Секція 3. Правове забезпечення радянської національної політики;
  • Секція 4. Правове регулювання національної політики в незалежній Україні.

Робочі мови:
українська, російська, англійська
.

Матеріали слід надіслати до 15 травня 2012 р. на електронну адресу historylawatlp [dot] edu [dot] ua або на поштову адресу (на CD-R): Національний університет «Львівська політехніка», 19-й навч. корпус, вул. Кн. Романа, 1/3, каб. 309.

Контактні дані оргкомітету: тел./факс +380671489750; e-mail historylawatlp [dot] edu [dot] ua.

Джерело:
Інститут права та психології