Оприлюднено програму IV Всеукраїнської конференції «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії»

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», Громадське об’єднання «Сходження» запрошують взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії» на тему «Людина. Всесвіт. Абсолют. Класичний, некласичний, постнекласичний та езотеричний підходи», яка відбудеться 19–20 квітня 2013 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Програма конференції

Тематика конференції

1. Теорії полів, «тонкої матерії» та езотеричні вчення.
  2. Поняття ефіру з погляду сучасної космології, філософії природи та езотеричних вчень.
  3. Синергетична парадигма людини, суспільства, всесвіту.
  4. Роль математичних наук у наближенні людини до абсолютного.
  5. Іманентне, трансцендентне та абсолютне у системі відношень «людина-світ».
  6. Універсальні закономірності розвитку систем, цінності та наука управління.
  7. Людина у постнекласичній та езотеричній філософії.
  8. Формування поняття та окреслень Абсолюту в філософії, релігії та езотеризмі.

Докладніше про конференцію «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії»