Прес-служба університету

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка» – постійно діючий орган, що дозволяє сформувати через засоби масової інформації та комунікації громадську думку щодо виконання навчальним закладом своїх статутних засад.
Прес-служба забезпечує комплексну взаємодію керівництва Національного університету «Львівська політехніка» з медіаспільнотою, владою, громадськістю, іншими навчальними закладами, підприємницькими структурами, установами та організаціями щодо підготовки фахівців з вищою освітою, проведення наукових досліджень та реалізації їх результатів.
Прес-служба організує збір, селекцію, аналіз і розповсюдження інформації про діяльність університету та його структурних підрозділів, спростовує недостовірну інформацію в ЗМІ щодо навчального закладу, надає необхідну допомогу ректорату та іншим керівникам у спілкуванні з мас-медіа.
Запрошуємо всіх охочих до співпраці. Чекаємо ваших повідомлень і пропозицій з інформаційної підтримки діяльності Львівської політехніки.

Номер(и) телефону:
+38(032)258-27-28