Учені Львівської політехніки взяли участь у конференції «Обчислювальні проблеми електротехніки» у Чехії

У мальовничій місцевості під назвою Розтоки біля Крживоклату (Чехія) відбулася чергова конференція «Обчислювальні проблеми електротехніки». Впродовж трьох днів учені й аспіранти з Чехії, Словаччини, Польщі, України, Німеччини та Росії обмінювалися досвідом щодо математичного та комп’ютерного моделювання процесів електро- та радіотехнічних систем та електронних пристроїв.

Українську делегацію у складі 11 осіб очолював ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало. Наші науковці представили 9 доповідей, результати яких рекомендовано конференцією до опублікування у фахових журналах Akta technika (Чехія), Przegląd Elektrotechniczny (Польща), СРЕЕ (Україна). Велике зацікавлення викликала доповідь, яку виголосив доцент кафедри теоретичної та загальної електротехніки ІЕСК Орест Гамола. Доповідь було присвячено діагностиці дефектів провідних середовищ шляхом електромагнітного сканування. Автор доповіді отримав пропозицію щодо наукової співпраці з Регіональним центром інноваційних досліджень міста Пілзня.

Окрім наукових доповідей, під час конференції налагоджено наукові контакти з російськими науковцями (м. Іваново), а також розпочато перемовини щодо співпраці Львівської політехніки з Технічним університетом Праги.