Збірна команда Львівської політехніки перемогла в загальному заліку ХІ літньої Універсіади України

У 2013 році була проведена ХІ літня Універсіада України, яка проходила у 27 видах спорту. З 16 видів команди формувались як збірні Львівщини, а з 11 – як збірні Національного університету «Львівська політехніка».

Наш Університет було заявлено у 20 видах спорту, в тому числі 11 команд – із баскетболу (хлопці, дівчата), волейболу (хлопці, дівчата), пляжного волейболу (хлопці, дівчата), регбі-7 (хлопці, дівчата), тенісу, бадмінтону, настільного тенісу. У збірні команди Львівської області входили представники студентства Політехніки з боксу, боротьби самбо, важкої атлетики, веслування на каное, дзюдо, кульової стрільби, фехтування, шахів, боротьби на поясах.

Уперше в історії Львівської політехніки в загальному заліку збірна команда Університету зайняла І місце, набравши в сумі 2587 очок, випередивши Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Дніпропетровський національний університет, Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» і ще велику групу університетів, які налічують 10000 тисяч і більше студентів.

Дуже добре виступили наші баскетболісти (тренер – доцент, заслужений тренер України А.М. Заверікін), які стали чемпіонами України серед студентських команд, команда з настільного тенісу (тренер – ст. викладач, майстер спорту І.І. Тихий), теж чемпіони Універсіади, а також збірні команди з регбі, шахів, баскетболу (дівчата), тенісу, боксу.