Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки пропонує новий сервіс – активний робочий стіл

Для полегшення пошуку і зручної навігації в мережі Інтернет та у ресурсах і сервісах Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» для читачів спеціально розроблено новий сервіс – Активний робочий стіл (Active Desktop).

Сервіс дає змогу користувачам за лічені секунди потрапити на веб-сторінки сайту Університету, електронного наукового архіву, електронного каталогу бібліотеки, місця для самостійної роботи з доступом до Інтернету тощо.

Скористатись новим сервісом користувачі можуть в електронному та гібридному читальних залах (Студентська бібліотека, вул. Митрополита Андрея, 3, IV поверх, кім. 404, 405).