В НТБ Львівської політехніки відбудуться заходи з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

З нагоди вшанування 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка Науково-технічною бібліотекою Національного університету «Львівська політехніка» заплановано культурно-просвітницькі заходи.

1. Книжкові виставки:
    • «Портрети: фотогалерея рисунків Т. Шевченка» (вул. Професорська, 1, І поверх);
    • «Шевченкіана на сторінках журналу «Дзвін» (відділ художньої літератури та культурно-просвітницької роботи, вул. Митрополита Андрея 3, корп. № 28, Студентська бібліотека, V поверх).
  2. Віртуальна презентація «Музи генія. Інтимна лірика Тараса Шевченка».
  3. Стінна газета «Слово»: «Про Шевченка устами видатних людей» (вул. Професорська, 1, І поверх).
  4. Тематичний бібліографічний огляд у студентських групах «Т. Шевченко – драматург» (березень).
  5. Літературно-мистецький захід «А слово – заповідь моя» (читальний зал обслуговування наукової літератури, вул. Професорська, 1, ІІ поверх – березень-квітень).