Відеозвіт про паломництво у Шевченків край представників громадського активу Львівської політехніки

На відзначення 200-ліття великого українського поета, національного Генія і Пророка Тараса Шевченка представники адміністрації Національного університету «Львівська політехніка», активісти товариства «Просвіта», профкому працівників, Колегії та профкому студентів і аспірантів, переможці Шевченківських читань, учасники народного чоловічого хору «Орфей», театральної студії «Хочу», народного дому «Просвіта» 3-6 жовтня 2013 року здійснили паломництво у Шевченківський край.

Маршрут включав священні для кожного українця місця: Канів, Черкаси, Чигирин, Суботів, Холодний яр, Керелівку, Моринці, Будище. В Каневі політехніки вклонилися могилі Великого Кобзаря, в Черкасах — поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченкові, відвідали могилу великого сина України Василя Симоненка.

Історичні місця: Чигирин, Суботів, Холодний яр — серцевина України — перейшли в пристрастну поезію Шевченка...