У Львівській політехніці відбулися VI Європейські інженерні змагання, організовані студентами BEST

Упродовж 24–28 березня ц.р. Міжнародна студентська організація BEST проводила у Львові VI Європейські інженерні змагання за підтримки колегії та профкому студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка». Під час відкриття змагань їх учасників тепло привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Університету Богдан Моркляник.

У рамках інженерних змагань студентам політехнічних університетів надається унікальна можливість реалізувати свої знання і вміння у моделюванні і конструюванні технічних конструкцій з подальшою демонстрацією результатів (Team Desing – командне проектування), а також у розв’язанні аналітичних завдань, дослідженні певного об’єкта, проблеми чи процесу, представленні стратегічної моделі дії у конкретній ситуації (Case Study – ситуаційна задача).

Учасники інженерних змагань конструювали пристрій для влучної стрільби, майстрували пристрій для транспортування, який пересувається за допомогою двох тросів, працювали над поліпшенням якості транспортних мереж Львова, збільшенням потужності електромереж та створенням альтернативних джерел електроенергії тощо.

Цього року переможцями змагань у категорії Case Study стала команда «Плюс1» (Марія Тріль, Віталій Росіл, Зеновій Давидюк, Вікторія Левко) з Інституту архітектури. В категорії Team Desing перемогу святкувала команда «Машина Тюрінга» (Василь Войтик, Олексій Димашок, Максим Ковбель, Андрій Марусяк) з Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Переможці отримали подарунки від організаторів і партнерів інженерних змагань.