Студенти-регбісти Львівської політехніки побували в гостях у французьких колег із міста Корнелія

З 8 до 12 травня 2014 року регбісти спортивного клубу «Сокіл» перебували у французькому місті Корнелія. До складу делегації входила команда дітей 12–13 років та команда дорослих, у складі якої були і студенти Національного університету «Львівська політехніка».

Матчі проходили у напруженій боротьбі, але і діти, й дорослі Львова перемогли.

Французи організували для нашої делегації екскурсії, прийом у мера міста, вшанування загиблих у світових війнах тощо.

Українська делегація у відповідь влаштувала прийом для господарів, на якому виступили львівські співаки та музиканти, а також спортсмени. Львів’яни пригостили французів кулішем, який був майстерно приготовлений представниками нашої делегації під керівництвом проректора Львівської політехніки професора Д.В. Федасюка.