У гості до альма-матер через 45 літ: випускники Львівської політехніки 1969 року завітали до ІІМТ

Чотирнадцятого червня до Львівської політехніки на кафедру прикладного матеріалознавства та обробки матеріалів Інституту інженерної механіки та транспорту завітали 18 випускників 1969 року, які навчалися на спеціальності «Фізика металів».

Зібравшись разом у рідній 29 лекційній аудиторії навчального корпусу № 10, одногрупники розповіли один одному про власні кар’єрні досягнення, соціальну активність та родину. Про життя кафедри сьогодні розповіла її завідувачка професор Зоя Дурягіна. Приємно здивувало випускників те, що аудиторії № 29 присвоїли ім’я професора Миколи Шульги, який був завідувачем кафедри, коли вони вступали до Політехнічного інституту.

Не кожна група може похвалитися, що має у своїх лавах успішних представників промислового сектора та науковців найвищого рангу. Серед тих, котрі прибули на зустріч до альма-матер, – директор київського Інституту металофізики імені Г. Курдюмова, академік НАН України професор Орест Івасишин, заступник директора Фізико-механічного інституту імені Г. Карпенка (Львів), член-кореспондент НАН України, професор Віктор Федірко, президент корпорації «Енергоресурс-інвест» Іван Ніронович та його заступник Іван Третяк.

Свої зустрічі випускники 1969 року спеціальності «Фізика металів» проводять що п’ять років. Цього разу вони святкували 45-річчя закінчення вишу.