У навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» завершив роботу IX Міжнародний пленер із питань студентського самоврядування

Близько 80 представників найпрогресивнішої студентської молоді з 16 регіонів України зібралися 25 серпня – 1 вересня в навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» (с. Коблеве, Миколаївська область) на березі Чорного моря, де взяли участь у IX Міжнародному пленері з питань студентського самоврядування, фізичної культури та соціального захисту студентської молоді України.

Упродовж семи днів на заході, який за підтримки Міністерства освіти і науки України спільно організували Всеукраїнська молодіжна організація «Національний студентський союз», Колегія студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» та Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, студентські активісти не лише плідно навчалися під час цілої низки семінарів і тренінгів, а й оздоровлювалися.

Головною метою ІX Міжнародного пленеру органів студентського самоврядування було поєднання відпочинку та оздоровлення студентських лідерів України із навчанням та обміном досвідом стосовно реальних механізмів і засобів відстоювання прав та інтересів студентської громади. Особливого значення в рамках заходу було надано спортивній складовій.

Як наголосив голова наглядової ради Національного студентського союзу Анатолій Ігнатович, цьогорічний пленер традиційно мав кілька складових. Уся програма пленеру ґрунтувалася саме на такому навчанні у формі тренінгів і тематичних ігор. Забезпечили молоді й дозвілля – рекреаційно-розважальну частину. На тематичних вечірках, флешмобах і квестах молоді активісти мали змогу краще познайомитися в неформальній обстановці.

Молодь поділилася досвідом своєї діяльності в царині студентського самоврядування, обговорила основні проблеми, що існують у молодіжному середовищі, й поділилася думками щодо підвищення ефективності діяльності у вишах. Особливу увагу на семінарах і тренінгах приділили імплементації положень нового Закону України «Про вищу освіту», ролі органів студентського самоврядування у ВНЗ; внутрішній мобільності студентства; піару як можливості мотивувати молодь до діяльності; впливу студентських організацій на процеси, що відбуваються в нашій країні крізь призму формування демократичного суспільства.

Під час офіційного закриття ІX Міжнародного пленеру органів студентського самоврядування студенти отримали сертифікати учасників і зарили символічну капсулу часу з побажаннями для учасників наступного заходу.