У МІОК Львівської політехніки відбулася зустріч із Головою Центру зв’язків Франція – Україна Софією Френкель

8 вересня 2014 року в Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбулася зустріч із Софією Френкель, Головою новоствореного Центру зв’язків Франція – Україна (Париж).

Софія Френкель – громадянка Франції, що займає активну громадську позицію, поширюючи знання про Україну у французькому просторі. Вона одна із перших слухачів Літньої школи нашого Інституту «Крок до України», учасник численних конференцій та Конгресів, організованих МІОКом.

Весною 2014 року за ініціативи Софії Френкель та за підтримки французів був створений Центр, який має стати місцем обміну та зв’язків між культурними, освітніми, соціальними колами обидвох країн із конкретно визначеною метою для поширення знань про Україну в європейському просторі. Центр, за словами Софії Френкель, «бажає принести свій вклад у реконструкцію нового соціального пейзажу, особливо серед покоління, народженого після проголошеної Незалежності, та мобілізувати громадян і соціальні установи навколо ідей, які дозволять орієнтуватися на найбільш європейські моделі». До роботи Центру залучено місцеві, регіональні, політичні та культурні суб’єкти. Як зазначила Софія Френкель, з практичної точки зору Центр пропонує встановлення контактів між різними партнерами у найрізноманітніших форматах.

На зустрічі було обговорено питання співпраці між МІОКом та Центром зв’язків Франція – Україна, зокрема можливості організації та проведення курсу української мови як іноземної серед зацікавлених громадян Франції. Було також обговорено питання підписання угоди про співпрацю.