Студенти й аспіранти Львівської політехніки переформатували флешмоб Ice Bucket Challenge: здали кров для поранених воїнів АТО

Студенти Львівської політехніки вирішили переформатувати славнозвісну ініціативу зі збору коштів для української армії і провели Ice Bucket Challenge по-новому. Замість того, щоб обливатись крижаною водою, «політехи» влаштувати акцію масового донорства крові.

Естафету активна молодь отримала від колег з університету Франка і вирішили надати ініціативі нового змісту. Понад 30 спудеїв та аспірантів з різними групами здали кров для поранених військовиків у місцевій станції переливання крові. Фінансову складову флешмобу політехніки також вирішили вдосконалити.

Ми десь плануємо зробити такий Центр допомоги АТО якраз на базі нашого Університету. Щоб студенти могли до цього процесу долучитися. Тому всі ті кошти безпосередньо будуть залучені туди, – розповів заступник голови колегії та профкому студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» Данило Цьвок.

Профком студентів передав далі виклик Академії друкарства, Національному лісотехнічному університету, а також ректорату свого навчального закладу.

Відео з флешмобу