V Всеукраїнська науково-практична конференція «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії»

Date:
3 Квітень 2015, 09:00 - 4 Квітень 2015, 18:00

Кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», Громадське об’єднання «Сходження» та Просвітницько-консалтингова спільнота «Сім променів» запрошують до участі у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії» на тему «Поетика і практика езотеризму».

Конференція відбуватиметься 3–4 квітня 2015 року, місце проведення – м. Львів, вул. Професорська, 1, конференц-зал Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки.

Проблематика

1. Співвідношення метафоричного, образного та поняттєвого в езотеризмі.
  2. Єдність та взаємодія протилежностей в езотеризмі.
  3. Естетичне, трансцендентальне і трансцендентне в езотеризмі.
  4. Символізм в езотеризмі та його епістемологічне значення.
  5. Езотеричні практики як долання обмеженості людини.
  6. Когнітивний, конструктивістський та онтологічний аспекти езотеричних вчень та практик.
  7. Класичні, некласичні та постнекласичні інтерпретації езотеричних практик.
  8. Розум та свідомість в езотеризмі.
  9. Сакральні аспекти національної ідеї та її езотеричні інтерпретації.

Для участі у конференції необхідно до 23 березня 2015 року надіслати на адресу оргкомітету confsynthesatbigmir [dot] net статтю та заявку.

Оргкомітет залишає за собою право відхиляти статті, які не відповідатимуть тематиці конференції. Заочна участь у конференції не передбачена.

Докладніше – в інформаційному листі конференції