Вчена рада Університету обрала директорів навчально-наукових інститутів та завідувачів кафедр

На останньому в цьому році засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» розглянуто низку питань забезпечення життєдіяльності навчального закладу й організації навчально-наукового процесу. Засіданню передували збори трудових колективів навчально-наукових інститутів, на яких обирали претендентів на посади директорів і завідувачів деяких кафедр. Нагадаємо, що відповідно до нового Закону про вищу освіту проректори і директори інститутів не можуть водночас бути і завідувачами кафедр.

За підсумками проведеного під час засідання Вченої ради таємного голосування директорами навчально-наукових інститутів Львівської політехніки обрані:

• Інститут архітектури – Богдан Черкес;
  • Інститут будівництва та інженерії довкілля – Зіновій Бліхарський;
  • Інститут геодезії – Корнилій Третяк;
  • Інститут гуманітарних та соціальних наук – Ярина Турчин;
  • Інститут екології, природоохоронної діяльності та туризму – Олександр Мороз;
  • Інститут енергетики та систем керування – Андрій Лозинський;
  • Інститут інженерної механіки та транспорту – Олександр Ланець;
  • Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій – Микола Медиковський;
  • Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології – Микола Микитчук;
  • Інститут економіки та менеджменту – Олег Кузьмін;
  • Інститут права і психології – Володимир Ортинський;
  • Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки – Іван Прудиус;
  • Інститут хімії та хімічних технологій – Йосип Ятчишин.

В Інституті прикладної математики та фундаментальних наук вибори не відбулися через те, що директор Петро Каленюк перебуває на лікарняному.

На засіданні Вченої ради Університету відбулися також вибори завідувачів кафедр:

• кафедра електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій – Юрій Романишин;
  • кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювання – Андрій Бондарєв;
  • кафедра інформаційних систем та мереж – Василь Литвин;
  • кафедра конституційного і міжнародного права – Віталій Ковальчук;
  • кафедра теоретичної і практичної психології – Мирон Варій;
  • кафедра політології та міжнародних відносин – Галина Луцишин;
  • кафедра приладів точної механіки – Орест Івахів;
  • кафедра хімічної технології переробки пластмас – Олег Суберляк.

Відкритим голосуванням члени Вченої ради затвердили пропозицію ректора Львівської політехніки професора Юрія Бобала про призначення проректором з наукової роботи Наталії Чухрай. Наталії Іванівні – 50 років, вона доктор економічних наук, обіймала посаду завідувача кафедри менеджменту організацій.

Вчена рада підтримала пропозицію Харківського національного університету радіоелектроніки про висунення роботи «Розробка та впровадження розподіленого освітнього середовища на базі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для фахівців з технічних напрямів підготовки» на здобуття Державної премії України в галузі освіти на 2015 рік та включила до авторського колективу групу львівських політехніків Григорія Васьківа, Володимира Павлиша та Дмитра Федасюка.