Ректор Юрій Бобало привітав очільників структурних підрозділів Університету з Новим роком і Різдвом Христовим

30 січня, у передостанній день старого року, ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало зустрівся з проректорами, директорами навчально-наукових інститутів, коледжів, щоб із келихом шампанського привітати всіх політехніків із прийдешніми святами – Новим роком і Різдвом Христовим.

Ректор нагадав, яким драматичним був рік, що минає. Євромайдан, загибель Героїв Небесної Сотні, анексія Криму, агресія сусідньої держави на Донбасі… Львівські політехніки не були осторонь усіх цих драматичних подій.

Та попри всі труднощі Львівська політехніка, котра відсвяткувала ювілей – 170-річчя від дня заснування, давала собі раду: нормально проходив навчальний процес, активно велися наукові дослідження, без затримок виплачувалися стипендії і заробітна плата.

Рік 2015 не обіцяє бути легшим. «Але будьмо оптимістами, – наголосив Юрій Бобало, – і ми проживемо наступний рік, якщо будемо працювати дружно, як одна команда». Він побажав присутнім і всім львівським політехнікам миру, міцного здоров’я, родинної злагоди.