Студентські роботи для підтримки АТО: у Львівській політехніці відбувся благодійний аукціон

Впродовж тижня, з 31 березня до 6 квітня, у холі головного корпусу Львівської політехніки можна було оглянути авторські творчі роботи студентів та випускників Політехніки, а також дві картини студентів Львівської національної академії мистецтв, які молодь подала на благодійний аукціон.

Організатором заходу виступила Колегія та профком студентів і аспірантів, які проводили аукціон у межах роботи Студентського штабу підтримки АТО. Загалом на аукціон, який відбувся 6 квітня, виставили тридцять авторських творів.

Торги проходили досить динамічно і дійсно відчувалося, що йшла конкурентна боротьба, щоб викупити той чи інший лот. Серед покупців були проректори університету, директори інститутів, а також і студенти.

– Нещодавно на зібрані серед студентів-політехніків гроші ми придбали другий автомобіль, який відправимо на схід, але він ще потребує деякого ремонту. Тож кошти, виручені на аукціоні, плануємо витратити на це. Також хочемо докупити, якщо буде можливість, тепловізори і планшети для бійців та речі першої необхідності. Ми допомагаємо політехнікам, випускникам чи їхнім сім’ям, які воюють в зоні АТО, – розповіла відповідальний секретар Колегії та профкому студентів і аспірантів Ірина Дмитришин.

Загалом на аукціоні виторгували – 6290 грн. Найдорожчий лот коштував 640 грн.