На Наукових фестинах у Львівській політехніці розважальна програма буде на будь-який смак

Продовжуємо цикл інтерв’ю з активними учасниками підготовки до Наукових фестин у Львівській політехніці. Сьогодні наш гість – відповідальний секретар колегії та профкому студентів та аспірантів Університету Ірину Дмитришин.

Вона, зокрема, повідомила:

– Наша колегія не просто долучилася до проведення Наукових фестин, а й по-справжньому загорілася цією креативною ідеєю. Кому як не студентам і молоді подбати про розважальну програму.

Профгрупорги, скажімо, знайшли і залучили до шоу екстремалів чимало ентузіастів. Вони продемонструють свою вправність поблизу містка Тульє. Наразі з’ясували, що принаймні десятеро студентів Львівської політехніки захоплюються таким екстремальним видом спорту як паркур. Окрім них, у шоу екстремалів візьмуть участь скейтбордисти та роллери.

Сподіваюся, юних гостей фестин – дітей молодшого віку та школярів – зацікавить конкурс малюнка на асфальті у форматі 3D. Це буде малюнок метелика. Якщо знайти відповідну точку, то малюнок сприйматиметься об’ємно. Метелик буде ніби у повітрі. Запросимо і дітей взяти участь у створенні малюнка.

У програмі першого дня фестин заплановано квест за участю команд п’яти наших коледжів. Студенти у формі завдань і загадок повинні продемонструвати знання історії Львівської політехніки. Це розраховано насамперед на майбутніх абітурієнтів нашого університету. А разом зі спортсменами з кафедри фізкультури проведемо три конкурси – з армреслінгу, метання гирі та перетягування канату.

Поблизу клумби, що перед входом до головного корпусу, буде діяти дитячий куточок. Студенти розважатимуть дітей, яких дорослі зможуть залишити на певний час, щоб оглянути усі атракції фестин.

Завершимо святкове дійство створенням об’ємної карти України. Студенти триматимуть синьо-жовті кульки, а потім випустять їх у небо, щоб слава про Львівську політехніку рознеслася далеко за межі нашого університету.

І, нарешті, ще одне: на всі дні, коли триватимуть Наукові фестини, колегія та профком студентів та аспірантів замовили... гарну сонячну погоду...