Часточка світла Воскресіння для воїнів: просвітяни Університету відвідали поранених бійців у шпиталі

У страсну п’ятницю члени Товариства «Просвіта», «Молодої Просвіти», Колегії та профкому студентів та аспірантів Львівської політехніки відвідали поранених бійців у військовому шпиталі Львова. Наші захисники відчули тепло обіймів, почули слова підтримки, подяки й отримали в подарунок паски, соки й вітальні листівки.

Листівку, в основі якої петриківський розпис, створила студентка третього курсу ІБІД Віра Антіпова, роздрукувало її видавництво Львівської політехніки.

У ній ми вписали слова пошани, любові – будемо за воїнів молитися і проситимемо, щоб Бог допоміг їм пройти всі випробування, бажаємо їм радісних свят і нашої перемоги. Крім цього, 200 пасок ми відвезли у пункт допомоги військовим на вул. Наливайка, їх волонтери передадуть у харківські шпиталі чи на передову. Воїнам, які проходять реабілітацію в психіатричній лікарні на Кульпарківській, після свят привеземо фрукти, – розповіла голова «Просвіти» Христина Бурштинська.