У Львівській політехніці відбувся благодійний аукціон живописних творів викладачів Інституту архітектури

У рамках Наукових фестин у Львівській політехніці відбулися виставка й аукціон картин авторства викладачів Інституту архітектури. Відкриваючи її, ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало зазначив, що невипадково на фасаді головного корпусу з давніх давен вкарбовані слова «Наукам і Мистецтвам». Львівським політехнікам завжди був притаманний потяг до мистецтва, до прекрасного.

Завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища професор Віктор Проскуряков наголосив, що викладачі і студенти не тільки пензель тримають у руках, а й зброю, беручи безпосередню участь у бойових діях на Сході України. Мета благодійного аукціону – зібрати кошти для підтримки учасників АТО.

Всього на аукціон виставлено 34 твори. І всі вони були продані. Першим придбав виставлений на аукціоні живописний твір під назвою «Кримський пейзаж» керуючий справами Львівської політехніки Роман Корж. А найдорожчою виявилася картина асистента кафедри дизайну і основ архітектури Зоряни Климко. Вона виставляла батік – соняшники на шовку. За 1750 гривень цю роботу придбала кандидат економічних наук Олена Бобало. Додамо, що пані Зоряна з патріотичних міркувань за 850 гривень придбала картину «Квіти» доцента Оксани Мельник.

Назагал львівські політехніки придбали картин на 17 тисяч 700 гривень. Ці кошти колегія та профком студентів і аспірантів скерує на потреби бійців АТО.