Регіональна конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики»

Date:
21 Травень 2015, 16:00

21 травня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться регіональна наукова конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики».

Конференцію організували і проводять кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук і науково-аналітичний центр політичних досліджень «Вектор».

Орієнтовні напрями роботи конференції

1. Теоретико-методологічні засади дослідження проблем міжнародних відносин та зовнішньої політики
  2. Особливості та тенденції сучасних міжнародних відносин
  3. Україна в системі міжнародних відносин

Місце проведення конференції – ауд. 313 ІV навчального корпусу Університету (вул. Митрополита Андрея, 5). Початок о 16:00.

За довідками звертатися за тел. 067 720 92 27 або на e-mail buchynatukr [dot] net.