Науково-практичний семінар «Інформаційно-аналітичне забезпечення внутрішньої та зовнішньої політики»

Date:
15 Травень 2015, 14:00 - 17:10

Назва заходу: Науково-практичний семінар:

«Інформаційно-аналітичне забезпечення

внутрішньої та зовнішньої політики»

Дата, час та місце відкриття:

15 травня 2015 р.; 14 год.; ауд. 215 IV навч. корпусу

(Національного університету «Львівська політехніка»)

Організатор: кафедри міжнародної інформації НУ «Львівська політехніка»

Мета заходу: проведення семінару зумовлене потребою формування нових концептуальних підходів до підготовки інформаційних аналітиків-міжнародників, фахівців інших кваліфікацій для забезпечення формування та реалізації ефективної внутрішньої та зовнішньої політики України в умовах «гібридної» війни з боку Російської Федерації.

До обговорення пропонуються наступні питання:

1. Базові принципи інформаційно-аналітичного забезпечення внутрішньої та зовнішньої політики.
  2. Проблеми аналітичної обробки інформації в органах державної влади та місцевого самоврядування .
  3. Типи і форми інформаційної продукції, що готується та циркулює у внутрішньо- та зовнішньополітичному апараті сучасної держави.
  4. Інноваційні зовнішньополітичні комунікативні технології.
  5. Шляхи та механізми підвищення ефективності рівня інформаційно-аналітичної роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.
  6. Перспективи підготовки фахівців інформаційно-аналітичного профілю для органів державної влади та місцевого самоврядування в контексті формування нового Переліку галузей та спеціальностей здобувачів вищої освіти.

Підсумком обговорення має стати дискусія та прийняття ухвали.

Програмний комітет із зацікавленням розгляне інші питання до обговорення з даної проблематики, які запропонують учасники.

Зацікавленим особам прохання подати до 14 травня 2015 р.(включно) на ел. пошту: whulayatrambler [dot] ru заявку із зазначенням ПІБ учасника, моб. тел.; місця праці, посади; наукового ступеня, вченого звання; теми виступу; форми виступу (презентації тощо).

Відповідальна особа: зав. каф. МІ, д-р політ. н., доц. Гулай Василь Васильович ((067) 949-07-46; whulayatrambler [dot] ru)

З повагою, Оргкомітет