Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Підсумки вступної кампанії 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка»

11 серпня після засідання приймальної комісії було оприлюднено список зарахованих на бакалаврат денної форми навчання за кошти державного бюджету. Голову приймальної комісії, ректора НУ «Львівська політехніка» професора Юрія Бобала журналіст прес-служби запитав: «Чи задоволені ви підсумками цієї вступної кампанії?»

Задоволений, - відповів Юрій Ярославович. - Насамперед, усі причетні до вступної кампанії позитивно оцінили нові Умови прийому до ВНЗ, запровадження деяких новацій, зокрема скасування кількох хвиль зарахувань.

Думаю, що висловлю думку усіх ректорів України: міністр освіти і науки Сергій Квіт, його перший заступник Інна Совсун оперативно, по-діловому і доброзичливо реагували на наші проблемні питання по вступній кампанії, зокрема щодо збільшення ліцензійних обсягів підготовки бакалаврів, спеціалістів, магістрів.

Вступна кампанія проходила у більш спокійній атмосфері, без особливих переживань і хвилювань. Львівська політехніка і цього року підтвердила свій високий статус у всіх регіонах України. Доволі високим був прохідний бал на більшість напрямів. Традиційно високі конкурси були на напрями «міжнародні відносини», «міжнародна інформація», «психологія», «практична психологія», «правознавство», «туризм». Певною мірою це пов'язано з невеликим обсягом державного замовлення на ці напрями. Але великий попит був і на ті напрями, де порівняно більше держзамовлення. Це стосується «архітектури», «компютерних наук», «менеджмент» та деяких інших.

З деяких напрямів, зокрема «ливарне виробництво», «інженерне матеріалознавство» у нас є невеличке недовиконання державного замовлення і ми попросили міністерство зменшити обсяг держзамовлення. Міністерство не робить з цього жодної трагедії...

В умовах обмеженого державного фінансування великі надії покладаємо на кошти юридичних і фізичних осіб. Попередня інформація свідчить, що контрактників у нас буде не менше, аніж торік.