V Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus»

Date:
26 Листопад 2015, 09:00 - 28 Листопад 2015, 18:00

26–28 листопада 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься V Міжнародний молодіжний фестиваль науки «Litteris et Artibus».

До участі у Фестивалі запрошують молодих (до 35 років) авторів оригінальних статей, де  описано дослідження в галузях, відповідних тематиці конференцій, що проходитимуть у рамках Фестивалю.

У рамках IV Міжнародного молодіжного фестивалю науки «Litteris et Artibus» відбудеться дев’ять міжнародних конференцій:

Кінцевий термін прийняття заявок та матеріалів доповідей – 26 жовтня 2015 року.

Всі заявки мають бути подані через веб-сайти конкретних конференцій (наприклад, «Комп’ютерні науки та інженерія 2015»). Подані документи повинні бути оформлені згідно з шаблонами, доступними на веб-сайтах.

Контакти

• Адреса організаційного комітету: кімната 235, головний корпус Національного університету «Львівська політехніка», вул. Степана Бандери, 12, Львів, Україна.
  • Офіційна адреса електронної пошти: lea [dot] mailboxatgmail [dot] com.
  • Контактна особа: Олександр Березко, к.т.н., науковий секретар Форуму, berezkoatgmail [dot] com.

Докладніше – на сайті V Міжнародного молодіжного фестивалю науки «Litteris et Artibus»