У рамках проекту «Освітньо-бізнесові мости» проведено майстер-клас для студентів ІПДО Львівської політехніки

19 жовтня 2015 року для студентів кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» було проведено майстер-клас представником компанії «Meest Group».

Це одне з найбільших об’єднань підприємств Західної України, які працюють на ринку міжнародних та внутрішніх поштових, каталожних та дистанційних відправлень у форматі B2C та С2С. Своєю появою «Meest Group» завдячує міжнародній компанії MEEST Corporation Inc. (Toronto, Canada).

Майстер-клас провела HR-менеджер компанії Ірина Палчинська, яка є випускницею кафедри АФМ.

Захід було проведено в рамках проекту «Освітньо-бізнесові мости», який здійснюється вже третій рік поспіль. Суть проекту – залучення студентів до реальної практики бізнесу, отримання необхідних навичок для подальшого успішного працевлаштування завдяки конкурентним перевагам серед інших випускників вишів, оскільки в процесі навчання студенти мають змогу створити власне портфоліо з успішно виконаних проектів. Також цьогоріч в проект включена ще одна ціль – залучення успішних випускників кафедри до проекту, вони зможуть поділитися своїм досвідом та практичними навиками успішного ведення бізнесу.

Впродовж майстер-класу студенти дізналися багато цікавих фактів щодо діяльності компанії, її структури, історії заснування, специфіки діяльності на українському ринку, цінностей компанії. Після екскурсу в діяльність компанії ТзОВ «Торговий Дім «Міст Експрес» перед студентами було поставлено завдання щодо проекту, яке стосується розвитку персоналу компанії з огляду на розвиток компетенцій працівників.