Студентський театр «САД» запрошує до клубу студмістечка Університету на святкування своєї першої річниці

Студентський театр «САД», який є проектом Центру Студентського Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, святкує свою першу річницю з дня заснування. Відтак, з цієї нагоди 27 жовтня 2015 року відбудеться святкування. Місце зустрічі – студентський клуб студмістечка Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 20:00.

За цей рік ми встигли трішечки стати на ноги і поставити чотири вистави. Встигли пережити перші труднощі і кризи. Встигли трохи відчути себе «мандрівним театром», поки мандрували з вертепом теренами України, – розповідає одна з акторок «САДу» Андріяна Баран.

Під час святкової зустрічі всі присутні матимуть нагоду ближче познайомитись із театром, поринувши у короткий спогад-екскурс, а також стати першими, хто побачить промо-ролик «САДу».

Ми не організовуємо якихось грандіозних святкувань, але запрошуємо розділити з нами радість нашого святкування», – зазначають організатори.