Інститут післядипломної освіти запрошує на зустріч із нагоди Міжнародного дня проектного менеджера

5 листопада 2015 року на кафедрі технологій управління Національного університету «Львівська політехніка» (аудиторія 4, V навчальний корпус) із нагоди Міжнародного дня проектного менеджера відбудеться зустріч магістрантів спеціальності «управління проектами», викладачів кафедри та випускників кафедри минулих років. Початок о 14 годині.

Випускники поділяться своїм здобутками у професійній діяльності, набутим життєвим досвідом, магістранти розкажуть про свої враження, успіхи у навчанні та науковій роботі. В програмі зустрічі передбачено проведення творчих конкурсів та диспутів. Загалом очікуємо на дружню невимушену атмосферу для цікавого спілкування.

Запрошуємо випускників кафедри технологій управління, магістрантів, викладачів кафедри, інституту й Університету, а також усіх охочих!