Представниця кафедри АФМ Львівської політехніки взяла участь у міжнародній конференції у Польщі

З 18 жовтня до 21 жовтня 2015 року доцент кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Перхач взяла участь у міжнародній конференції «The central-eastern EU model for competitive and sustainable agriculture and rural development» в м. Закопане (Польща).

Конференція була організована Інститутом сільського господарства і продовольчої економіки (Польща), Науково-дослідним інститутом аграрної економіки (Угорщина), Чеським університетом наук про життя та Словацьким університетом сільського господарства в м. Нітра. Основною метою такого заходу було вивчення різних підходів до ведення агробізнесу та розвитку сільських територій в контексті підтримання балансу між конкурентоспроможністю та стійкістю.

Під час конференції були заслухані доповіді наукових працівників провідних інститутів та університетів Польщі, Словаччини, Угорщини, Чехії, Австрії, Косово, Молдови, Румунії та України.