Національний тренінговий курс з освіти в галузі прав людини

Date:
23 Листопад 2015, 09:00 - 28 Листопад 2015, 18:00

23–28 листопада 2015 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно з Колегією студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки Молодіжного департаменту Ради Європи та Міністерства молоді та спорту України проводитимуть національний тренінговий курс з освіти в галузі прав людини «Роль органів студентського самоврядування у захисті прав людини».

Місце проведення заходу – Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12). Мова заходу – українська.

Запрошуємо до участі у тренінгу лідерів органів студентського самоврядування, представників молодіжних громадських організацій, а також інших осіб, зацікавлених освітою у галузі прав людини.

Відібрані учасники будуть забезпечені проживанням, харчуванням, роздатковими і методичними матеріалами. Дорожні витрати відшкодовуватимуть.

Для участі у заході необхідно заповнити заявку онлайн. Заявки приймають до 13 листопада 2015 року.

Додаткову інформацію можна отримати за електронною адресою nsspressatgmail [dot] com.

Докладніше – на сайті Міністерства молоді та спорту України